سئو ارزان ممکن است یک گزینه عالی به نظر برسد، اما می تواند به درآمد و اعتبار برند شما آسیب بزند! برای اجتناب از این خطرات، بیشتر در مورد سئو ارزان بدانید.

امروزه اغلب کسب و کارها این وافعیت را پذیرفته اند که فقط بازار سنتی نمی تواند پاسخ گوی نیازآن ها ( جذب مشتری و فروش بیشتر) باشد. حتی برای برخی از کسب و کارها، حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ اجتناب ناپذیر است. به همین سبب رقابت در بازاریابی دیجیتال نسبتا دشوار شده و همه خواستار کسب رتبه اول و برتر را در حوزه ی فعالیت خود دارند پس نیاز به آژانس های دیجیتال مارکتینگ احساس می شود. توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام حتما دراین باره مطالعات لازم را داشته باشید. اگر قصد دارید کسب و کار خود را به فضای وب هم گسترش دهید، این مقاله می تواند شما را در تحقیق پیرامون سئو کمک کند.

سئو ارزان چیست؟ آیا مقصود از سئو ارزان، ارائه خدمات بی کیفیت و یا انجام پروژه شما توسط نیروهای کم تجربه و بعضا بی تجربه است؟ آیا پروژه ی خودرا به مجموعه هایی که خدمات خود را تحت عنوان« سئو ارزان» ارائه می دهند برون سپاری کنم؟ آیا سئو ارزان می تواند صدمات جبران ناپذیری به سایت ما وارد کند؟ چرا و چگونه؟ باما همراه باشید تا به این سؤالات در ادامه مقاله پاسخ دهیم.

سئو ارزان چیست؟

سئو ارزان قیمت به معنی ارائه خدمات سئو با تعرفه های نامتعارف وکم است. خدماتی که در قالب سئو ارزان به شما معرفی و عرضه می شود ممکن است عملکردشان، آن کیفیت مورد انتظار شما را نداشته باشند هرچند اگر کسب و کار شما را با کلمه کلیدی هدف شما به رتبه های برتر گوگل برسانند. اما سئو ارزان چگونه انجام می شود؟ چرا سئو ارزان قیمت نمی تواند نتایج مطلوبی داشته باشد؟

چرا سئو ارزان قیمت مخرب است؟

سئو (Search Engine Optimization) به معنی بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجوی گوگل است. این بهینه سازی با پیروی از یک سری قوانین و الگوریتم های گوگل محقق می شود. حال اگر شما از دانش سئو بهره‌مند نیستید و قصد دارید که سئوی سایت خود را به یک مجموعه ارائه دهنده ی خدمات سئو ارزان بسپارید، باید بدانیدکه ممکن است از عدم اگاهی شما سوء استفاده کرده و صدمات جبران ناپذیری به سایت شما وارد کنند. هوش مصنوعی موتور های جستجو گوگل روز به روز به هوش انسان نزدیک تر می شوند پس دور از انتظار نیست که سایت هایی با سئوی ارزان و غیر اصولی را اسپم تشخیص داده و از نتایجش حذف کند. حتی ممکن است که سرور های ارائه دهنده ی خدمات به سایت های اسپم را نیز جریمه کند.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!