ژنراتورهای دیزلی برای ایجاد برق اضطراری، در زمان‌های اوج مصرف به کار می‌روند. اما چگونه می‌توانیم ژنراتوری‌ با نیازهای خود انتخاب کنیم؟ با 5 نکته مهم در خرید دیزل ژنراتور دیگر هیچ جای نگرانی نیست و برای انتخاب مناسب تا آخر این مطلب همراهمان باشید.

ژنراتورها کاربردهای مختلفی دارند و باید نیاز خود را بشناسید. در زمانی که برق الکتریکی قطع و وصل می‌شود و یا در اوج مصرف نمی‌توانید از برق شهری استفاده کنید، تنها کافی است یک ژنراتور در اختیار داشته باشید. دیزل ژنراتورها به دو دسته کوچک و بزرگ تقسیم می‌‌شوند.

ژنراتورها کوچک قدرت کمتر و ژنراتورهای بزرگ قدرت بیشتری دارند که برای مکان‌های مختلف استفاده می‌شوند. ژنراتورهای برقی با توجه به ظرفیت تولید برق به صورت بیشتر و ‌کمترین فشار طبقه‌بندی شده‌اند و با توجه به مصرف برای تولید برق اضطراری یا مسمتر سفارش داده می‌شوند.

دیزل ژنراتور اصل

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نیاز بشر به انرژی در حال افزایش است و ممکن است تا چند دهه دیگر ذخایر انرژی به اتمام برسند. به همین خاطر باید دنبال منبع مناسبی باشیم. این منبع می‌تواند با خرید یک دیزل ژنراتور تامین شود، چون دیگر احتیاج به نگرانی نیست و این سیستم به عنوان برق مستمر یا اضطراری می‌تواند جایگزین شود.چنانچه به دنبال یک مرکز معتبر فروش ژنراتور هستید گروه صنعتی رحیمی پاسخگوی نیاز شماست

ژنراتورها به عنوان منبع کمک کننده در مصرف برق محسوب می شوند اگر این کالا دارای تجهیزات داخلی خود نباشد به درستی کار نخواهد کرد و باید اطمینان خود را از دارا بودن یک محصول آکبند جذب کنید. از جمله موارد دیگر که در قیمت خرید و فروش دیزل ژنراتور تاثیر می‌ذارد از جمله برند، کارکرد خودکار و توان دستگاه می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید مفید می‌توانید از مشاورین مجموعه یاری بگیرید.

یک دیزل ژنراتور اصل باید دارای تمام تجهیزات داخلی باشد که شامل:

موتور ژنراتور

دینام

تانک

رگولاتور

سیستم خنک کننده و روانکاری

منبع شارژ

پنل اصلس

قاب

لطفاً توجه داشته باشید انتخاب دیزل ژنراتور شما در بهترین حالت سرمایه خود را بیمه می‌کنید و از همه مهم‌تر تمام این پارامترها شما را به سوی ژنراتور اصل هدایت می‌کند در ادامه به ۵ نکته خرید ژنراتور می‌پردازیم.

5 نکته خرید دیزل ژنراتور

  1. ژنراتورها از مواد اولیه مرغوب ساخته می‌شوند. به طوری که کیفیت آنها بسیار بالاست و ساده بودن ساخت قطعات سرعت کار را دو برابر می‌کند. اگر قطعات با فناوری پیچیده ساخته می‌شدند قطعا عمر آنها کوتاه‌تر می‌شد. تنها منبعی که برای ژنراتورها باید تهیه کنید سوخت آنها می‌باشد و مانند ژنراتورهای گازوئیلی احتیاج به گاز زیاد ندارند.
  2. همانطور که گفته شد دیزل ژنراتورها سوخت کمتری مصرف می‌کنند و به عبارتی مصرف سوخت آنها بهینه است. اما میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد، معمولاً این پارامترها به اندازه ژنراتور و میزان میزان انرژی آن بستگی دارد.
  3. سعی کنید قبل از اینکه محصول را خریداری کنید، تمام اجزای داخلی چک شود‌. ممکن است کلاهبرداران قسمتی از اجزای داخلی را حذف کنند که به این صورت دستگاه کار نمی‌کند و تمام اجزای داخلی ژنراتور به هم وابسته هستند.
  4. محصول را با اورجینال آن مقایسه کنید و دقت داشته باشید تمام شاخصه‌های دستگاه با اصل آن مطابقت دارد. در صورت تطابق نداشتن باید محصول را به خریدار خود برگردانید و محل غیر قانونی را اعلام قانون کنید.
  5. برای خرید محصول با قیمت مناسب می‌توانید آن را از عمده فروشان قانونی تهیه کنید، اما قیمت این محصول متغیر است. اما هنگامی که محصول را با قیمت عمده مصرف می‌کنید، با مقایسه قیمت‌های بازاری متعجب خواهید شد. دلیل اصلی این است که شما قیمت تولیدی را خریداری می‌کنید و هزینه گزافی را خرج نمی‌کنید. پس سعی کنید محصول را از تولید کننده اصلی با قیمت عمده خریداری کنید.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!