چه معیارهایی را باید هنگام انتخاب دیوارپوش در نظر گرفت؟

چه معیارهایی را باید هنگام انتخاب دیوارپوش در نظر گرفت؟ پاسخ این سوال ، یکی از اساسی ترین مواردی است که حتما باید قبل از انتخاب و اجرای پوشش دیواری در نظر گرفت. اهمیت بررسی همه جانبه ی متریال و همچنین محیطی که مد نظر دارید به این دلیل است ، که اگر محصولی مناسب با شرایط محیطی خود انتخاب نشود، بعد از مدت زمانی نیاز به تعویض داشته و همین موضوع شما را از نظر اقتصادی ، زمان و انرژی دچار ضرر و اتلاف مینماید. در ادامه مواردی که از اتفاق افتادن این موضوع جلوگیری مینماید را با شما در میان گذاشته ایم .

ویژگی های بهترین دیوارپوش

برچسب بهترین دیوارپوش امری نسبی است که بر اساس معیارهای محیطی ، سلیقه ای و بودجه قابل سنجش میباشد. برای بررسی معیارهای محیطی به عنوان مثال اگر آب و هوا و یا کاربری محیط دارای درجه رطوبت بالایی باشد، نباید محصول انتخابی از جنس چوب یا گچ باشد، بنابراین پانل های دیواری ام دی اف و گچبرگ های نوع ساده (RG) از لیست انتخابی شما باید حذف گردد؛ درصورتی که همین محصولات برای محیط های خشک به عنوان بهترین متریال پوشش دیواری شناخته میشود.

بررسی بهترین دیوارپوش بر اساس معیار سلیقه ، کاملا شخصی بوده و از فردی به فرد دیگر متفاوت میباشد. این موضوع در سبک انتخابی طراحی دکوراسیون داخلی نیز بسیار اثر گذار بوده ، و نمیتوان به طور قطع یک پیشنهاد را برای همه در نظر گرفت . در نهایت میزان بودجه ی در نظر گرفته شده برای انتخاب بهترین دیوارپوش اثرگذار است، و باید حتما بودجه در کنار شرایط محیطی در نظر گرفت.

چراکه اگر شرایط محیطی خاصی نداشته باشید ، کم هزینه ترین متریال پوشش دیوار شامل گچبرگ های ساده میشود ، اما در صورت قرارگیری در محیط های مرطوب ارزانترین دیوارپوش شامل پانل های سفید مات میشود. همچنین اگر کاربری محیط دارای رفت و آمد بالا ، امکان برخورد ضربه های شدید با استهلاک بالا باشد ، ارزانترین دیوارپوش ، پانل های ضد ضربه pvc میباشد.

بهترین تولیدکننده دیوارپوش

یکی دیگر از معیارهایی که باید در انتخاب دیوارپوش بدان توجه کنید ، کارخانه ی تولید کننده ی آن است. همانطور که مستحضر هستید شرکت های زیادی در زمینه ی تولید دیوارپوش در بازار دکوراسیون داخلی فعالیت میکنند ، که از نظر قیمت نیز تفاوت های زیادی با هم دارند. این تفاوت قیمت در درجه ی اول بر میزان کیفیت و طول عمر پوشش های دیواری اثر گذار بوده ، بدین صورت که هر اندازه قیمت پایین باشد ، کیفیت دیوارپوش نیز در درجه ی پایین تری قرار دارد.

به همین دلیل باید شرکت هایی را برای خرید و انتخاب دیوارپوش انتخاب نمایید ، که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشد. این موضوع میتواند مهر تاییدی بر درجه ی کیفی و همچنین طول عمر بالای جنس ارائه شده از سمت تولید کننده محسوب شود.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!