آموزش حذف اکانت اینستاگرام۲ شهریور ۱۴۰۲ 3 رای

احتمالا بارها برای شما هم پیش آمده که قصد داشتید تا فقط برای یک لحظه اینستاگرام خود را چک کنید و دوباره سر کاری که مشغولش بودید برگردید اما ساعت‌ها در این شبکه اجتماعی غرق شدید و نتوانستید خودتان را نجات دهید. گاهی هم ممکن است با مشکلاتی مثل هک شدن و عدم توانایی کار با این شبکه مواجه شده باشید و تصمیم به دیلیت اکانت اینستاگرام خود بگیرید. در این مقاله قصد داریم روش حذف اکانت اینستاگرام را در کنار هم یاد بگیریم.

فهرست مطالب

اینستاگرام امروزه یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار است که افراد در آن می‌توانند به انتشار عکس، فیلم و حتی به صحبت کردن بپردازنند. این شبکه‌ی اجتماعی پرطرفدار امروزه با انبوهی از مخاطبان خود بسیار اعتیادآور است و می‌توان گفت گشت و گذار در آن به یک عادت تبدیل شده است. علی رغم محبوبیت و جذابیت این شبکه ی اجتماعی، گاهی اوقات کاربران به دلایل شخصی و شاید غیرشخصی تصمیم به حذف اکانت اینستاگرام خود می‌گیرند. در فرایند حذف اکانت اینستاگرام (Delete Instagram Account) شما حساب یا پیجی که در اینستاگرام ایجاد کرده‌اید را به صورت دائمی حذف خواهید کرد. البته توجه داشته باشید که اینستاگرام از ابتدای سال 2021 تلاش کرد امکان بازگردانی پیج‌هایی که کاملاً حذف شده‌اند را فراهم کند و موفق شد تا بتواند این امکان را فراهم کند تا پیج‌های پاک شده را بتوان تا یک ماه بازگرداند. در این مقاله قصد داریم در کنار هم فرایند حذف اکانت اینستاگرام را به صورت دائم و موقت از طریق گوشی و کامپیوتر یاد بگیریم.

نکاتی که قبل از حذف اکانت اینستاگرام (دیلیت اکانت اینستاگرام) باید بدانید:

 1. پس از حذف اکانت اینستاگرام تمامی تصاویر، فیلم‌ها، لایک‌ها، کامنت‌ها و پیام‌های دایرکت شما پاک خواهند شد و همچنین فالوورهای شما نیز پاک می‌شوند و قابل بازگردانی نخواهند بود حتی توسط خود اینستاگرام.
 2. پس از حذف اکانت اینستاگرام نام کاربری شما پاک می‌شود و دیگر نمی‌توانید اکانت اینستاگرامی دیگری با همان نام کاربری برای خود بسازید. البته ممکن است این امکان بعدها از توسط اینستاگرام ارائه شود و بتوانید با نام کاربری قبلی خود به اینستاگرام وارد شوید.
 3. پس از حذف اکانت دیگر نمی‌توانید با ایمیلی که با آن اکانت خود را ساخته بودید، اکانت جدید راه‌اندازی کنید. اگر قصد دارید بعدا دوباره با همان ایمیل یک اکانت بسازید باید قبل از حذف اکانت به بخش Edit Profile رفته و در آن صفحه ایمیل خود را حذف یا تغییر دهید.
 4. توجه داشته باشید که باید به پسورد و نام کاربری اکانت خود دسترسی داشته باشید. اگر رمز عبور یا نام کاربری اکانت خود را فراموش کرده‌اید باید آن را بازیابی کنید. بازیابی رمز عبور از طریق دسترسی به شماره تلفن و ایمیل امکان پذیر است. شما با وارد کردن ایمیل و یا شماره تلفن اکانت خود، کد تایید و یا لینکی را دریافت می‌کنید که با هر کدام از آن ها می‌توانید رمز عبور اکانت خود را بازیابی کنید.

فرایند حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوشی هوشمند

اینستاگرام هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل iOS (سیستم عامل گوشی‌های آیفون) به بازار عرضه شده است. این اپلیکیشن در هر دو سیستم عامل عملکرد و ظاهر مشابهی دارد. از این رو کاربران iOS با یادگیری حذف اکانت اینستاگرام روی سیستم عامل اندروید، می‌توانند حساب اینستاگرامی خودشان را حذف کنند. در ادامه این بخش از مقاله، روش دیلیت اکانت اینستاگرام روی گوشی هوشمند را به صورت گام به گام یاد می‌گیریم.

گام اول: برای حذف اکانت اینستاگرام لازم است در ابتدا وارد صفحه instagram شوید. (ما برای آموزش قدم به قدم حذف اکانت یک اکانت جدید با نام hamyar-deleted-account ساخته‌اید).

ورود اطلاعات برای حذف اکانت اینستاگرام
ورود اطلاعات برای حذف اکانت اینستاگرام

گام دوم: اکنون وارد صفحه مربوط به حذف اکانت اینستاگرام می‌شوید. در این بخش اینستاگرام از شما سوال می‌کنید که چرا قصد حذف اکانت خود را دارید. روی کشویی که در تصویر مشاهده می‌کنید بزنید تا منوی پاسخ ها برای شما نمایش داده شوند.

سوالات اینستاگرام برای حذف اکانت اینستاگرام
سوالات اینستاگرام برای حذف اکانت اینستاگرام

گام سوم: در کشو با یک سری پاسخ‌ها رو به رو می‌شوید که باید دلیل مربوط به حذف کردن اکانت خود را از بین گزینه‌های موجود به اینستاگرام اعلام کنید. از بین گزینه‌های موجود، دلایل دیگر (Something else) را انتخاب می‌کنید.

انتخاب دلیل حذف اکانت
انتخاب دلیل حذف اکانت

گام سوم: سپس مطابق با تصویر زیر لازم است یک بار دیگر رمز حساب اینستاگرامی خود را وارد کنید و در پایان روی گزینه‌ی حذف اکانت که در تصویر مشخص شده بزنید.

ورود پسورد
ورود پسورد و انتخاب گزینه دیلیت اکانت

گام چهارم: فرایند دیلیت اکانت اینستاگرام با موفقیت به پایان رسید. اکنون حساب شما به صورت دائمی حذف شده ولی همان‌طور که پیش از این اشاره کردیم، امکان بازیابی آن تا یک ماه وجود دارد.

اتمام حذف اکانت اینستاگرام
اتمام حذف اکانت اینستاگرام

آموزش ویدیویی حذف اکانت اینستاگرام

فرایند دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر

اکنون که فرایند حذف اکانت اینستاگرام با گوشی را یاد گرفتیم، نوبت به آن رسیده است که روش حذف حساب اینستاگرام را از طریق کامپیوتر یاد بگیریم. در ادامه روش دیلیت اکانت اینستاگرام را از طریق کامپیوتر به صورت گام به گام یاد خواهیم گرفت.

گام اول: ورود به حساب اینستاگرام در PC

در گام نخست وارد سایت اینستاگرام شوید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد حساب اینستاگرامی خود شوید.

ورود به اکانت اینستاگرام
ورود به حساب اینستاگرام در PC

گام دوم: ورود به صفحه ی دیلیت اکانت اینستاگرام

در این گام، برای ورود به بخش حذف حساب اینستاگرامی کافی است روی لینک دیلیت اکانت اینستاگرام کلیک کنید. کلیک روی این لینک شما را به صفحه زیر هدایت می‌کند:

مدرس هستی و می‌خوای درآمدت بیشتر بشه؟

صفحه ی حذف اکانت اینستاگرام
صفحه ی حذف اکانت اینستاگرام

گام سوم: انتخاب پاسخ برای حذف اکانت

در این بخش هم باید دلایل خود را از دیلیت اکانت اینستاگرام بیان کنید. روبروی سوال « ?Why do you want to delete … » یک کادر قرار گرفته است که باید روی آن کلیک کنید تا منوی زیر باز شود.

دلیل برای حذف اکانت اینستاگرام
پاسخ مناسب برای حذف اکانت را انتخاب کنید

در این منو دلایل مختلفی برای حذف اکانت اینستاگرام بیان شده است. در بین این گزینه‌ها دلایلی از قبیل پاک کردن چیزی (Want to remove something)، مشکلات کار با برنامه (Trouble getting started)، تبلیغات زیاد و آزاردهنده (Too many ads)، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی (Privacy concerns)، وجود حساب کاربری دیگر (Created a second account)، نگرانی در مورد اطلاعات شخصی (Concened about my data)، ناتوانی در پیدا کردن افراد آشنا برای دنبال کردن (Can’t find people to follow)، مشغله زیاد و حواس‌پرتی (Too busy/too distracting) و دلایل دیگر (Something else) به چشم می‌خورد.

گام چهارم: زدن بر روی دکمه ی حذف اکانت و نهایی شدن آن

در این مرحله هم مشابه حذف اکانت اینستاگرام توسط گوشی باید از بین گزینه‌های موجود، دلایل دیگر (Something else) را انتخاب کنیم. بعد از انتخاب دلیل حذف اکانت باید رمز حساب را در کادر مربوط به Re-enter your password وارد کنید. وقتی رمز را وارد کردید روی دکمه آبی رنگ Delete Philips.oscar8077 کلیک کنید.

مرحله نهایی حذف اکانت اینستاگرام
دکمه ی حذف اکانت و نهایی شدن آن

در این مرحله حساب اینستاگرامی شما به صورت دائمی حذف می‌شود. البته توجه داشته باشید که مقاله همین جا تمام نمی‌شود. در این مطلب قصد داریم روش غیرفعال کردن موقتی حساب اینستاگرام را هم توضیح دهیم.

فرآیند غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر

شاید برایتان عجیب باشد که چرا اینستاگرام این آیتم را برای کاربران خود در نظر گرفته است. جالب است بدانید که در اصل اینستاگرام فکر همه جا را کرده است. اگر از کاربرانی هستید که به دلایلی می‌خواهید از این شبکه اجتماعی دور باشید و از طرفی نمی‌خواهید دوستان خود را در این رسانه از دست دهید یا مثلاً نمی‌خواهید عکس یا فیلم خود با یک فرد معروف را از دست بدهید، اینستاگرام این بخش را برای شما طراحی کرده است.

با غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام، حساب شما به صورت موقتی ناپدید می‌شود ولی اطلاعات حساب و محتوای آن سر جایش باقی است. در ادامه به صورت گام به گام روش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام را با استفاده از کامپیوتر توضیح خواهیم داد.

گام اول: ورود به حساب اینستاگرام

در گام نخست وارد حساب اینستاگرامی خود شوید. برای این کار مانند تصویر زیر که در بالا نیز به آن اشاره شد، باید وارد سایت اینستاگرام شده و سپس نام کاربری و رمز عبور خودتان را وارد کنید.

وارد شدن به اکانت اینستاگرام
ورود به حساب اینستاگرام

گام دوم: ورود به بخش Edit Profile

سپس وارد صفحه اصلی اکانت خود شوید. در کنار نام حساب شما دکمه Edit Profile قرار دارد. روی این دکمه کلیک کنید تا صفحه زیر به نمایش دربیاید.

ورود به بخش Edit Profile

گام سوم: ورود به بخش Temporarily disable my account

در پایین سمت راست این صفحه گزینه Temporarily disable my account با رنگ آبی نوشته شده است. روی آن کلیک کنید. پس از کلیک روی این گزینه، صفحه زیر نمایش داده می‌شود.

گام سوم حذف اکانت اینستاگرام
بخش Temporarily disable my account

گام چهارم: انتخاب پاسخ برای غیرفعال کردن حساب اینستاگرام

در این بخش باید یک دلیل برای غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود بیان کنید. از منوی روبروی سوال «?Why are you disabling your account» یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

انتخاب پاسخ برای غیرفعال کردن حساب اینستاگرام

گام پنجم: انتخاب گزینه ی Temporarily Disable Account

پس از اینکه یک دلایل برای غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود انتخاب کردید (مثلاً Something else)، رمز عبور اکانت خود را در کادر زیرین آن وارد کنید. در نهایت روی دکمه آبی رنگ پایین صفحه «Temporarily Disable Account» کلیک کنید.

گزینه ی Temporarily Disable Account

با پشت سر گذاشتن این گام‌ها حساب اینستاگرامی شما به صورت موقت غیرفعال می‌شود. برای غیرفعال کردن موقت حساب از طریق گوشی هوشمند هم باید همین مراحل را به صورت مشابه پشت سر بگذارید. در واقع باید وارد صفحه اصلی حساب اینستاگرام خودتان شوید سپس روی Edit Profile بزنید. در پایین سمت راست صفحه گزینه «Temporarily disable my account» را انتخاب کنید. در این مرحله هم باید دلیل غیرفعال کردن موقتی حساب خود را بیان کنید سپس یک بار دیگر رمز حساب را وارد کرده و در نهایت « Temporarily Disable Account» را بزنید.

آموزش ویدیویی غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

دلایل دیلیت اکانت اینستاگرام

دلایل حذف اکانت اینستاگرام
دلایل حذف اکانت اینستاگرام

کاربران به دلایل مختلفی تصمیم می‌گیرند که حساب خود را در اینستاگرام حذف یا غیرفعال کنند. مطالعات زیادی در این زمینه صورت گرفته و پاسخ‌های مختلفی به دست آمده است. در این بخش از مقاله به متداول‌ترین دلایل حذف اکانت اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

1. کمبود وقت یا حواس پرتی ناشی از استفاده زیاد از اینستاگرام

اولین دلیل رایج و متداول برای حذف اکانت اینستاگرام این است که این رسانه واقعاً اعتیادآور است و به همین خاطر وقت زیادی از کاربران خودش می‌گیرد. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که کاربران اینستاگرام به طور معمول 53 دقیقه از روز خود را به این رسانه اختصاص می‌دهند. بسیاری از کاربران به دلیل کمبود وقت یا حواس‌پرتی ناشی از اینستاگرام تصمیم می‌گیرند که از این شبکه اجتماعی فاصله بگیرند.

چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟

2. عدم توانایی در کار با این رسانه اجتماعی

یکی دیگر از دلایلی که کاربران حساب خود را در اینستاگرام حذف می‌کنند این است که نمی‌توانند به خوبی با این شبکه اجتماعی کار کنند. البته معمولاً به این دسته از کاربران توصیه می‌شود که با مطالعه مطالب آموزشی، شیوه کار با این رسانه اجتماعی را یاد بگیرند.

3. هک شدن حساب کاربر در اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین دلایلی که افراد می‌خواهند حساب خود را پاک کنند این است که حسابشان توسط هکرها هک می‌شود و سپس از سوی آن‌ها مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال هکرها شروع به انتشار پست‌های نامناسب در حساب شما می‌کنند. در این مواقع هم حذف حساب اینستاگرام واقعاً کاربردی و عالی است. همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای حل این مشکل، مقاله بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام را مطالعه کنید.

4. پیدا نکردن محتوای مناسب و مورد علاقه

یکی دیگر از دلایل حذف اکانت اینستاگرام از سوی برخی کاربران این است که هیچ محتوای جذاب و مناسبی در آن پیدا نمی‌کنند. مخاطب زمانی در یک رسانه می‌ماند که محتوای مناسبی در آن پیدا کند. وقتی این محتوا پیدا نشود، او هم تمایلی به ماندن نخواهد داشت.

5. مدیریت آرامش و به دست آوردن دوباره گنج گرانبهایی مثل تمرکز

بسیاری از افراد پس از مدتی حضور در رسانه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، احساس می‌کنند که دارند دارایی‌های ارزشمندی مثل تمرکز و آرامش را از دست می‌دهند؛ از این رو تصمیم می‌گیرند که در رابطه با حضور در اینستاگرام، بازنگری کنند و از طریق دیلیت اکانت اینستاگرام، آرامش و تمرکز بیشتری کسب کنند.

مطالعات نشان می‌دهد که ورود فضای مجازی به زندگی انسان‌ها، تمرکز را از بسیاری از افراد سلب کرده است و اکنون افراد بسیاری واقعاً نمی‌توانند به راحتی روی یک مسئله تمرکز و به آن فکر کنند. تلاش برای رسیدن به تمرکز و قدرت اندیشه گذشته، یکی از مهم‌ترین دلایلی است که افراد را به سمت یادگیری نحوه حذف اکانت اینستاگرام سوق می‌دهد.

6. ساختن روابط انسانی واقعی و ارزشمند

یکی دیگر از تأثیرهایی که اینستاگرام بر زندگی انسان‌ها گذاشت این بود که تعریف انسان‌ها از «رابطه» را متحول کرد. قبل از اینکه این رسانه اجتماعی وارد زندگی انسان‌ها شود، روابط انسانی، خیلی واقعی‌تر و ملموس‌تر و از نظر احساسی، گیراتر بود. امروزه و با وجود اینستاگرام، شاهد کاهش کیفیت روابط انسانی هستیم و به خوبی می‌بینیم که تمایل انسان‎ها به برقراری روابط واقعی و انسانی، خیلی کمرنگ‌تر شده است.

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که روابط خود را در فضای مجازی شکل دهند؛ زیرا بر این باور هستند که روابط فضای مجازی، همواره در دسترس هستند و زمان تلف‌شده را به حداقل می‌رسانند. بسیاری از افرادی که به روابط واقعی و انسانی، اهمیت بیشتری می‌دهند و دوست دارند روابط بهتر و نزدیک‌تری با دوستان و اعضای خانواده خود داشته باشند، حذف اکانت اینستاگرام به آن‌ها کمک کرده است که به هدف خود برسند.

7. کاهش اهمال‌کاری و افزایش بهره‌وری با حذف اکانت اینستاگرام

یکی از پیامدهای ناگوار استفاده از سوشال مدیا مثل اینستاگرام، افزایش چشمگیر اهمال‌کاری در بین کارمندان و مدیران است. گاهی مواقع کارمندان و مدیران پس از حضور در محل کار، ساعت‌ها زمان خود را صرف حضور در اینستاگرام می‌کنند و اصلاً وقت نمی‌کنند که به فعالیت‌های کاری خود برسند. گاهی مواقع استفاده بیش از حد از اینستاگرام، باعث می‌شود که کارکنان، شغل خودشان را از دست بدهند.

بعضی از افراد که شاهد کاهش بهره‌وری و افزایش اهمال‌کاری خود در محیط‌های کاری هستند، تصمیم می‌گیرند روش حذف اکانت اینستاگرام را یاد بگیرند تا بتوانند حساب خودشان در اینستاگرام را به راحتی حذف و از این طریق اهمال‌کاری خود را کاهش و بهره‌وری خود را افزایش دهند.

8. بهبود کیفیت خواب (خواب عمیق‌تر و آرام‌تر)

مطالعات بسیاری نشان داده است که ساعات اوج استفاده از اینستاگرام در اکثر کشورها، عصر و شب است. اگر به رفتار خودتان و دیگران دقت کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از افراد عصر به بعد از اینستاگرام استفاده می‌کنند. گاهی مواقع افراد از کیفیت و کمیت خواب خود می‌کاهند تا بتوانند در اینستاگرام پرسه بزنند.

افرادی که به آسیب اینستاگرام به کمیت و کیفیت خواب خود پی برده‌اند، ترجیح می‌دهند آموزش حذف اکانت اینستاگرام را ببینند تا بتوانند با حذف حساب اینستاگرامی خود، بهتر و عمیق‌تر بخوابند.

می توانید قبل از دیلیت اکانت اینستاگرام از اطلاعاتتان بک آپ بگیرید

قبل از اینکه برای حذف کردن یا غیر فعال کردن تصمیمی ‌بگیرید، ابتدا به فکر بکاپ گرفتن از اینستاگرام باشید. اگر برای همیشه حسابتان را حذف کنید این آخرین باری خواهد بود که به عکس‌ها، فیلم‌ها و یا نظراتتان دسترسی خواهید داشت. می‌توانید هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق نرم افزار اطلاعاتتان را دانلود کنید و از آن‌ها بک آپ بگیرید. برای دانلود کردن اطلاعاتتان توسط اینستاگرام زمان زیادی صرف خواهد شد پس صبور باشید. پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات خود را به صورت دستی دانلود نمایید زیرا مراحل آن ساده نخواهد بود.

دانلود اطلاعات از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

به پروفایل خود رفته و در گوشه‌ی بالا سمت راست، بر روی آیکون سه خط کلیک کنید. سپس روی گزینه تنظیمات کلیک کرده و وارد بخش امنیت شوید. روی گزینه‌ی دانلود اطلاعات کلیک کنید و در آنجا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و سپس دکمه آبی درخواست دانلود را کلیک نمایید.

مراحل دانلود اطلاعات از طریق وب سایت

به صفحه‌ی پروفایل خود رفته و روی گزینه‌ی تغییر پروفایل خود کلیک نمایید. سپس روی گزینه‌ی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید. برای دانلود اطلاعات خود به پایین رفته و بر روی دکمه‌ی درخواست دانلود کلیک نمایید. حال ایمیل خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه‌ی آبی درخواست دانلود کلیک نمایید.

اطلاعات اینستاگرام شما آماده دانلود هستند

بعد از انجام دادن کار‌های بالا، ایمیلی با عنوان اطلاعات اینستاگرام شما دریافت خواهید کرد. بعد از باز کردن پیام، لینکی که اطلاعات شما در آنجا قرار دارد را خواهید دید. این لینک فقط تا 4 ساعت قابل استفاده است. همچنین اینستاگرام تا 48 ساعت بعد از درخواست شما لینک را برایتان ارسال می‌کند. هرچند برای من نهایت 1 ساعت طول کشید. بعد از کلیک کردن روی لینک، پوشه‌ای با محتویات اطلاعات شما دانلود خواهد شد. در این پوشه، فایل‌های جداگانه‌ای از اطلاعات پروفایلتان تا نظرات‌تان قرار دارد. اینستاگرام این‌ها را در یک فایل با پسوند JSON که مخفف JavaScript Object Notation هست، قرار می‌دهد. این پسوند، اطلاعات را بصورت متن نمایش می‌دهد تا خواندنشان توسط افراد راحت‌تر باشد.

تنها راهی که می‌شود اینگونه فایل‌ها را دید، کشیدن و بردن آن‌ها در پنجره مرورگر فایر فاکس است. به نوعی خیلی خوب در نمی‌آید، اما در صورت تمایل می‌توانید زیرنویس عکس‌هایتان، نظرات‌تان و یا حتی اطلاعات پروفایلتان را از آنجا بخوانید. اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید، باید بخش واسط JSON را دانلود کنید. در مرورگر سافاری اپل هم باید یک بخش واسط برای نشان دادن فایل‌ها با پسوند JSON نیاز است.

به هیچ عنوان حساب بیزنسی خود را حذف نکنید

در حال حاضر روش‌های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی مطرح شده که یکی از بهترین روش‌ها کسب درآمد از طریق اینستاگرام است. در صورتی که کار با اینستاگرام را بلد باشید و بتوانید از این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید، مطمئن باشید که می‌توانید درآمدی که همیشه آرزویش را داشتید برای خودتان رقم بزنید. در صورتی که تمایل دارید همه فوت و فن‌های اینستاگرام را به صورت کاملاً رایگان یاد بگیرید، کافی است به آموزش رایگان اینستاگرام مراجعه کنید. در صورتی که می‌خواهید روش کار با اینستاگرام را به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی یاد بگیرید و کسب و کاری با درآمد عالی در این پلتفرم راه اندازی کنید، به دوره آموزش اینستاگرام مراجعه کنید. در این دوره هر آنچه که برای موفق شدن در اینستاگرام و فروش عالی از طریق این رسانه اجتماعی نیاز است را یاد می‌گیرید.

برای موفقیت در اینستاگرام باید بتوانید خیلی راحت با این رسانه کار کنید تا در صورت وجود مشکل، بتوانید به راحتی آن را برطرف کنید. یکی از مسائل مهمی که باید یاد بگیرید، روش حذف اکانت اینستاگرام است. آیا تاکنون اکانت خود در اینستاگرام را حذف کرده‌اید؟ دلیل این کار چه بوده است؟ از چه روشی برای حذف اکانت خود استفاده کردید؟ لطفاً نظرها و راهکارهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ترتیبی که برای خواندن مقالات" آموزش رایگان اینستاگرام "به شما پیشنهاد می‌کنیم:
 • هر آنچه باید در مورد انواع اکانت های اینستاگرام بدانید
 • چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم؟
 • چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟
 • روش های کسب درآمد حرفه ای از اینستاگرام
 • کسب درآمد از اینستاگرام به صورت حرفه ای
 • کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم
 • ۲۱ نکته‌ی طلایی برای بازاریابی در اینستاگرام
 • کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام
 • چگونه یک بیو اینستاگرام حرفه ای بنویسیم؟
 • آموزش فعال کردن ریلز اینستاگرام در آیفون و اندروید
 • نحوه قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام
 • آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرام
 • چگونه به اکسپلور اینستاگرام برویم؟
 • بهترین ابزارهای آنالیز اینستاگرام
 • نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر و مک
 • نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام
 • چگونه به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازیم؟
 • بهترین اپلیکیشن های ویرایش تصاویر اینستاگرام
 • الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند و چطور با آن هماهنگ شویم؟
 • راهنمای کامل نحوه هشتگ گذاری در اینستاگرام
 • بهترین زمان انتشار استوری در اینستاگرام
 • بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام
 • معرفی انواع روش های دانلود از اینستاگرام | 100 درصد تضمینی
 • معرفی تمامی روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام
 • چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟
 • آموزش تغییر فونت استوری اینستاگرام در آیفون و اندروید
 • بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام
 • روش های بکاپ گرفتن از اینستاگرام
 • سایت یا اینستاگرام؟ کدام یک برای کسب و کار بهتر است؟
 • آموزش حذف اکانت اینستاگرام
 • درآمد زایی از یوتیوب بهتر است یا اینستاگرام؟
 • چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟
 • چگونه می توان اینگیجمنت ریت اینستاگرام را افزایش داد؟
 • 30 راه عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام | آپدیت 2023
 • معرفی انواع روش های ورود به حساب اینستاگرام
 • آموزش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام
 • معرفی روش های بازیابی رمز عبور اینستاگرام

سوالات متداول

چگونه می‌توانم اینستاگرامم را برای مدتی پاک کنم؟

اگر قصد دارید مدتی از اینستاگرام دور باشید و نمیخواهید برای همیشه حساب کاربری خودتان را پاک کنید، باید از روش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام استفاده کنید.

آیا بعد از حذف اکانت اینستاگرام می توانیم تصاویر خود را برگردانیم؟

خیر، متاسفانه بعد از حذف دائمی اکانت اینستاگرام، امکان برگرداندن اطلاعات وجود ندارد.

آیا بعد از حذف اکانت اینستاگرام می‌توان اکانت دیگری با همان نام ساخت؟

خیر، دیگر امکان ساخت اکانتی با این نام کاربری بعد از حذف اکانت وجود ندارد.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!