پرستار خصوصی در منزل شما

ما مراقبت هایی را برای رفع نیازهای پیشرفته شما عزیزان در خانه ارائه می دهیم تا سلامت و شادی آنها را بهبود ببخشیم.

مراقبت از سالمند شما در خانه به شما این امکان را می دهد که بدون دست کشیدن از استقلال، کمک مورد نیاز خود را دریافت کند. اگر عزیزتان سالم است، ممکن است بتوانید نیازهای او را به تنهایی برآورده کنید یا یک مراقب سالمند یا پرستار سالمند برای کمک به ارائه کمک های مورد نیاز او استخدام کنید.

با این حال، مواقعی وجود دارد که نیازهای مراقبتی پیشرفته‌تر می‌شوند، ما می‌توانیم از طریق خدمات مراقبت‌های پرستاری و نگهداری از سالمند با پرستار خصوصی کمک کنیم. یک پرستار سالمند از   سفیر آرامش به عزیزان سطح مراقبتی را که آنها می خواهند – نه در یک مرکز پرستاری یا بیمارستان، بلکه در منزل خودشان  ارائه می دهد.

شرح وظایف پرستار سالمند چیست؟

برخلاف مراقبت در منزل، پرستاران سالمند مراقبت های پزشکی را به صورت تخصصی ارائه میدهند. آنها واجد شرایط هستند که این مراقبت را در منزل خود بیمار یا در مراکزی مانند بیمارستان یا خانه سالمندان ارائه دهند. آنها می توانند مراقبت های تخصصی ای را ارائه دهند و در کنار خانواده کار کنند. هدف ما ارائه مراقبت های ویژه مورد نیاز مشتریان است، همه از یک منبع.

مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل یکی از خدمات ما برای سالمند شما

ما کارکنان بسیار آموزش دیده و واجد شرایط را برای ارائه مراقبت های تخصصی استخدام می کنیم. پرستاران سالمند خصوصی ما یا پرستاران عملی دارای مجوز (LPN) یا پرستاران ثبت شده (RNs)  دارای مجوز های لازم و گواهی نامه های دوره های آموزشی که طی کردند می باشند.

پرستاران سالمند  و پرستار بیمار ما می‌توانند همراه با مراقبان سالمند و نگهدار سالمند در منزل کار کنند تا همان خدمات مراقبتی  با کیفیت را ارائه دهند  که سفیر آرامش را به یکی از بهترین  ارائه‌دهنده گان خدمات پرستاری تبدیل می‌کند. ما بر این باوریم که هر مشتری، صرف نظر از سن و شرایطش، می تواند ارتباط، هدف و امید بیشتری را با مراقبت با کیفیت از تیم مراقبت از سفیر آرامش تجربه کند.

پرستاران سالمند آموزش دیده و دارای گواهینامه برای انجام وظایف پیشرفته پزشکی زیر هستند:

 

تنظیم داروهای خوراکی

تجویز داروی غیر تزریقی یا تزریقی

پر کردن سرنگ انسولین

استومی و بهداشت کاتتر

حذف/تعویض پانسمان های آسپتیک

مدیریت پوست، نظارت بر وضعیت پوست و مراقبت از زخم

ساکشن حفره دهان و تغذیه لوله

مراقبت از روده

آموزش اصلی برای اعضای خانواده

ارزیابی سلامت عمومی و هماهنگی مراقبت

لطفاً نیازهای خود را با ما در میان بگذارید زیرا خدمات بسته به شرایط و تایم سالمند متفاوت است.

 

 سفیر آرامش چگونه می توانند کمک کنند؟

پرستاران سالمند شرکت پرستاری سفیر آرامش هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید در دسترس هستند. از ویزیت های برنامه ریزی شده پرستاری گرفته تا پرستار کودک پرستار سالمند و پرستار بیمار مراقبت ساعتی، یک نفر در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وجود دارد. ما با تیم  پرستاری شما همکاری می کنیم تا پشتیبانی حرفه ای مورد نیاز او را ارائه دهیم.

شرکت پرستاری سفیر آرامش مراقبت های خانگی  و پرستاری را ارائه می دهد که در زندگی سالمندان و سایر بزرگسالان تفاوت ایجاد می کند. برای بیش از 10 سال ، مشتریان و خانواده هایشان مراقبت خود را به ما سپرده اند. چه خدمات مراقبت از سالمند و چه خدمات پرستاری از سالمند، ما پشتیبانی و خدماتی را ارائه می دهیم که به اطمینان از بهترین راه حل های مراقبتی برای عزیزان شما کمک می کند.

برای رزرو پرستار سالمند مراقب سالمند میتوانید از طریق تکمیل فرم یا از طریق تماس با کارشناسان سفیر آرامش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!