به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، تروث سوشال، از زمان راه اندازی آن در اوایل سال 2022، مبلغ 73 میلیون دلار ضرر کرده است.

ترامپ از راه‌اندازی اپلیکیشن شبکه اجتماعی خود در اکتبر ۲۰۲۱ خبر داده بود و گفته بود که با شرکت‌های بزرگ فناوری مانند توییتر و فیس‌بوک که قبلاً او را ممنوع کرده بودند، مقابله خواهد کرد.

تروث سوشال در سال 2022، زیان 50 میلیون دلاری را با فروش خالص تنها 1.4 میلیون دلار ثبت کرد. این شرکت در نیمه اول سال جاری 23 میلیون دلار با فروش خالص 2.3 میلیون دلار از دست داد.

بر اساس یک پرونده درز پیدا کرده در مورد این شرکت، وضعیت مالی تردیدهای اساسی را در مورد توانایی این شبکه برای ادامه فعالیت ایجاد می کند. این شرکت همچنین در ماه مارس دست به اخراج هایی زد و افزود که این اقدام پس از بازنگری در همه بخش‌ها انجام شده که بیشترین تأثیر را بر تیم های تقاضا و زیرساخت داشته است.

بعد از آنکه گروهی از طرفداران دونالد ترامپ در تاریخ ۶ ژانویه سال گذشته به ساختمان کنگره ایالات متحده آمریکا حمله کردند، فیسبوک و توییتر فعالیت دونالد ترامپ در این شبکه‌های اجتماعی را ممنوع کردند. دونالد ترامپ این کار «تکنولوژی‌های بزرگ» را نقض آزادی بیان دانست. برای همین دونالد ترامپ تصمیم به راه‌اندازی پلتفرم خود به نام تروث سوشال گرفت.

پایان پیام/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!