با فرم ساز های ایپول نظر سنجی راحت را تجربه کنید

در صورتی که شما نیز صاحب کسب و کار هستید، برای تبادل با مشتریان باید از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید تا سایت بهتری داشته باشید. فرم ساز آنلاین، آزمون ساز حرفه ای و پرسشنامه آنلاین یکی از جدبدترین و بهترین روشی است که به شما کمک می‌کند تا سایت پیشرفته‌ای را برای کاربران به نمایش بگذارید. این سه پلتفرم توسط برنامه نویسان طراحی می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای استفاده از این نرم‌افزار نیازی به هیچ آموزش و دانشی نیست و شما تنها با چند گزینه می‌توانید پلتفرم ایده آل خود را طراحی کنید.

فرم ساز آنلاین

کار با فرم‌های آسان و ساده و در عین حال با ظاهر گرافیکی جذاب و زیبا تاثیر عمیقی بر روی جذب کاربران دارد. فرم ساز آنلاین یکی از بهترین ابزارهایی است که با شیوه‌ای بسیار ساده اطلاعات کاربران را جمع آوری می‌کند. فرم سازهای آنلاین قالب گرافیکی رنگارنگ و متنوعی دارد و جایگزین بسیار مناسبی برای فرم‌های ساده و بی روح گذشته می‌باشند. فرم‌های تهیه شده با فرم ساز آنلاین کاربران را ترغیب به پر کردن اطلاعات داخل آن می‌کند. تیم تخصصی ایپول دارای گرافیستانی بسیار حرفه‌ای هستند که به صورت ساده و با استفاده از خلاقیت و ایده‌پردازی جذاب‌ترین فرم ساز آنلاین را برای شما طراحی خواهند کرد. این فرم سازها کاربری بسیار ساده و آسانی دارد و تاثیر بسیاری بر روی جذب مخاطب می‌گذارد.

 

 فرم ساز آنلاین

چرا فرم ساز آنلاین برای سایت استفاده کنیم؟

قطعا از خود این سوال را خواهید کرد که فرم ساز حرفه ای به چه دردی می‌خورد و چرا باید از این قابلیت استفاده کنیم؟ فرم ساز آنلاین دارای کادری است که شما می‌توانید در آن فرم‌های مختلفی را طراحی کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید اطلاعات کاربران سایت را دریافت کنید. در این حالت کاربران پس از ورود اطلاعات و مشخصات خود، به محض کلیک بر روی گزینه ثبت، اطلاعات در داخل سرور سایت شما ذخیره می‌گردد و شما می‌توانید به کاربران ثابت خود دسترسی داشته باشید و محصولات خود را در قالب ایمیل و یا پیامک برای آن‌ها ارسال کنید. این کار روشی است که بسیاری از سایت‌های بزرگ و معتبر از آن برای گسترش کار خود استفاده می‌کنند.

آزمون ساز آنلاین

سیستم آموزشی ما همواره در حال پیشرفت است و سایت‌ها و آموزشگاه‌هایی می‌توانند به صورت موفق عمل کنند که بر این موج پیشرفت سوار شوند. آزمون ساز آنلاین یکی از روش‌های فوق العاده پیشرفته برای برگزاری آزمون‌ها به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور می‌باشد. بدین صورت که شما می‌توانید در این آزمون سازها سوالات خود را طراحی کرده و آن را در زمان مشخص در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید. آزمون ساز آنلاین به نوعی برنامه‌ریزی بسیار حرفه‌ای است که شما می‌توانید سوالات خود را در این برنامه وارد کرده و زمان شروع و پایان آن را نیز تعیین کنید. وجود این پلتفرم نه تنها برای معلمین و اساتید بسیار کاربردی است، بلکه به نفع شرکت کنندگان نیز می‌باشد. بدین صورت که دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و شرکت کنندگان در فضایی آرامش بخش و به دور از استرس حوزه‌های امتحانی قرار می‌گیرند و با ذهن بازتر و آرامش بیشتر می‌توانند آزمون را پشت سر بگذارند. از طرفی به شرکت کنندگان به محض ذخیره اطلاعات خود می‌توانند نتیجه آزمون را مشاهده کنند و همانند گذشته دیگر نیازی به منتظر ماندن بابت نتیجه آزمون نیست.

گزارش‌گیری و رتبه بندی

 

گزارش‌گیری و رتبه بندی با آزمون ساز آنلاین

آزمون ساز آنلاین می‌تواند سوالات را به صورت تستی و یا تشریحی طرح کنند. هزینه سفارش آزمون سازهای آنلاین نسبت به قابلیت‌ها و امکاناتی که دارد به صرفه می‌باشد. شرکت کنندگان برای حضور در این آزمون‌ها لزوما نیازی به استفاده از سیستم پیشرفته ندارند و تنها با استفاده از یک گوشی هوشمند می‌توانند به راحتی در این آزمون‌ها شرکت کنند. آزمون ساز آنلاین ایپول دارای قابلیتی برای تعیین زمان شروع و پایان آزمون است و شما می‌توانید به صورت محدود و یا نامحدود امکان ورود افراد را تعیین کنید. این آزمون ساز به پیشرفت بیشتر آموزشگاه شما کمک کرده و آزمونی امن و پرکاربرد را برای شما فراهم می‌کند.

پرسشنامه آنلاین

خوشبختانه امروزه روش‌های پر کردن فرم پرسشنامه آنلاین جایگزین کاغذ بازی‌های قبلی شده است. این پرسشنامه‌ها دارای بخشی هستند که شما می‌توانید به صورت دیجیتال اطلاعات را وارد کرده و ثبت کنید. وجود فرم پرسشنامه آنلاین برای سایت‌ها به گسترش بیشتر آن کمک می‌کند. بدین صورت که شما می‌توانید درخصوص محصول و حتی کارکرد سایت از مشتریان خود نظرخواهی کنید. این نظرسنجی‌ها باعث می‌شود که شما نقاط ضعف و قوت سایت و محصولات خود را شناسایی کرده و بدین طریق با قدرت و کیفیت بیشتری فعالیت کنید. همچنین شما با استفاده از کد احراز هویت می‌توانید جامعه هدفی برای پرسشنامه تعیین کنید و پر کردن این فرم را تنها به افراد خاصی محدود نمایید. به عنوان مثال در صورتی که یک سایت آموزشی دارید، می‌توانید تنها با وارد کردن اطلاعات خاص همچون شماره دانشجویی نظرات دانشجویان را درخصوص تدریس استاد مربوطه جویا شوید. در داخل پرسشنامه آنلاین قالب‌های پیش فرض متنوعی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای طراحی پرسشنامه استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید قالب خاص خود را نیز طراحی کرده و پرسشنامه خود را به صورت اختصاصی به نمایش بگذارید.

 

 هزینه پرسشنامه آنلاین

هزینه پرسشنامه آنلاین

قیمت پرسشنامه آنلاین به صورت مستقیم با قابلیت‌ها و کیفیت این پلتفرم در ارتباط است. برای این که به صورت هوشمند از تمامی ‌قابلیت‌های این پرسشنامه بهره مند شوید، بهتر است که از صرف هزینه نترسید. زیرا هزینه پرداختی بابت طراحی پرسشنامه آنلاین پس از مدتی به شما بازگردانده می‌شود. همچنین وجود بخش نظرات و پیشنهادات در سایت به اعتمادسازی مشتریان نیز کمک می‌کند و شما با استفاده از پرسشنامه آنلاین می‌توانید نظرات و پیشنهادات کاربران را از عملکرد سایت و محصولاتتان ثبت کنید.

برگرفته از وب سایت سامانه فرم ساز و آزمون ساز ایپول https://epoll.pro/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!