معرفی روش های کسب درآمد دلاری در ایران۴ آذر ۱۴۰۰ 1 رای

ایران کشوری است که مردم هر روز با تورم و افزایش مداوم قیمت دلار دست و پنجه نرم می‌کنند. سوالی که پیش می‌آید این است که آیا روشی برای مقابله با تورم موجود وجود دارد؟ چگونه می‌توانیم در این شرایط هم به درآمد رویایی خودمان برسیم؟ یکی از بهترین روش‌ها، کسب درآمد دلاری است. در این مقاله می‌خواهیم مزایای درآمد دلاری را درک کنیم و با چند روش عالی برای رسیدن به درآمد دلاری آشنا شویم.

ایران در سال‌های اخیر به دلیل شرایط سیاسی و اقتصادی پیچیده و عجیبی که وارد آن شده، با تورم و نوسان قیمت دلار دست و پنجه نرم می‌کند. این شرایط پیچیده بعضی‌ها را به قهقرا برده ولی موجب خوشبختی و توانگری مالی افراد زیادی هم شده است. خوشبختانه راه‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها در همین ایران خودمان می‌توانیم به کسب درآمد دلاری فکر کنیم و خیلی راحت زندگی ایده‌آل خودمان را خلق کنیم. در این مقاله تصمیم داریم چند روش عالی برای کسب درآمد دلاری معرفی کنیم. البته قطعاً این روش‌ها خیلی سریع شما را به این اسکناس جذاب نمی‌رساند. برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی که در سر دارید، باید به انسانی با پشتکار و تلاش بالا تبدیل شوید و سعی کنید دانش و آگاهی خود را در مورد تخصصی که دارید افزایش دهید. در صورتی که شما هم به درآمد دلاری فکری می‌کنید و می‌خواهید خودتان را در برابر امواج سهمگین تورم حفظ کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

منظور از کسب درآمد دلاری چیست؟

در ایران امروز اکثریت جامعه با ریال سروکار دارند؛ یعنی درآمدشان را به ریال یا تومان دریافت می‌کنند و خریدهایشان را هم بر اساس ریال انجام می‌دهند. اگر در ایران تورم و نوسان قیمت ارز وجود نداشت، این روش خیلی هم خوب و منطقی بود ولی متأسفانه تورم بالا در کشور ما، باعث شده که پول ملی روز به روز ارزش خود را از دست بدهد و درآمد افراد هم دیگر مثل قبل ارزش و قدرت خرید ندارد. این رویدادها باعث شد که افراد موفق به فکر کسب درآمد دلاری بیفتند تا بتوانند از این طریق، درآمد خودشان را با نرخ تورم تنظیم و متناسب کنند. در ادامه مثالی را مطرح می‌کنیم تا بتوانید اهمیت کسب درآمد بر اساس دلار را بهتر درک کنید:

فرض کنید که فردی به ازای هشت ساعت کار، یک میلیون تومان درآمد داشته باشد و در این اوضاع قیمت دلار 20 هزار تومان باشد. در واقع او روزانه 50 دلار درآمد دارد. همه چیز گل و بلبل است تا اینکه موج جدید تورم از راه می‌رسد و ارزش دلار را به 25 هزار تومان می‌رساند. اکنون آن فرد که یک میلیون تومان درآمد دارد، درآمد روزانه‌اش به 40 دلار می‌رسد؛ یعنی هم قدرت خرید او کاهش یافته و هم درآمدش به اندازه گذشته ارزش ندارد. این فرد باید چه کاری انجام دهد تا بتواند این 50 دلار را حفظ کند و به مرور آن را افزایش دهد؟ پاسخ روشن است! او باید راهی برای کسب درآمد دلاری پیدا کند تا هم از شر تورم در امان بماند و هم قدرت و توانمندی خود را افزایش دهد.

منظور از کسب درآمد به دلار این است که کسب و کاری داشته باشیم که نخواهیم درآمد خود را به ریال دریافت کنیم، بلکه با منابع خارجی همکاری کنیم و با این کار درآمد خود را به صورت دلار دریافت کنیم. به عنوان مثال کسی که در بازار فارکس فعالیت می‌کند، می‌تواند سود معاملات خود را به دلار تبدیل کند، سپس این دلارها را از طریق مجموعه‌های واسطه به ریال تبدیل و در ایران خرج کند. همچنین می‌تواند آن‌ها در قالب اسکناس‌های دلاری تحویل بگیرد.

کسب درآمد دلاری چه مزایایی دارد؟

کسب درآمد دلاری مزایا و محاسن مختلفی دارد که در ادامه چند مورد از مهم‌ترین مزایای این روش کسب درآمد را در کنار هم مرور و بررسی خواهیم کرد:

1. رسیدن به درآمد بیشتر

وقتی یک نویسنده یا تولیدکننده تمرکز خود را روی روش‌های کسب درآمد به صورت دلار می‌گذارد و وارد این حیطه می‌شود، مشاهده می‌کند که درآمدی که به دست می‌آورد، خیلی بیشتر از زمانی است که با کسب و کارهای ایرانی همکاری می‌کند. شاید در ابتدای مسیر، کارش سخت و دشوار باشد ولی اگر روی زبان انگلیسی خودش کار کند و هر روز مهارت‌های بیشتری کسب کند، مطمئن باشید که درآمد او هم به میزان قابل توجهی بیشتر می‌شود.

ممکن است این نویسنده یا بازاریاب محتوا با یک شرکت خارجی به توافق برسد و ماهانه 5000 دلار حقوق بگیرد. اگر قیمت کنونی دلار را 28 هزار تومان در نظر بگیریم، او ماهانه 140 میلیون تومان درآمد خواهد داشت. این در حالی است که یک نویسنده یا کپی‌رایتر در ایران به ندرت (شاید هم اصلاً چنین نویسنده‌ای وجود نداشته باشد!) می‌تواند چنین درآمدی داشته باشد. پس کسب درآمد دلاری برای یک کپی‌رایتر واقعاً عالی است و موجب افزایش چشمگیر درآمد او می‌شود.

2. مصون ماندن از آثار مخرب تورم و افزایش قیمت ارز

وقتی سوار بر موج تورم باشیم و ببینیم که افزایش مداوم قیمت‌ها نمی‌تواند به ما آسیبی برساند، قطعاً خیلی احساس بهتری خواهیم داشت و می‌توانیم با دغدغه کمتری به زندگی خود ادامه دهیم. از طرفی قیمت ارز هم روز به روز بیشتر می‌شود و اگر ما حتی هیچ رشد درآمدی از نظر دلاری نداشته باشیم، باز هم درآمدمان از نظر ریال بیشتر می‌شود و این باعث می‌شود که هم فعالیت‌های اقتصادی بیشتری انجام دهیم و هم در صورت تمایل در کارهای خیر بیشتری مشارکت فعال داشته باشیم.

3. بین المللی شدن کسب و کارمان

یکی دیگر از مزایای مهم کسب درآمد دلاری این است که این اجازه و امکان را به ما می‌دهد که بیزینس خود را بین المللی کنیم و با کسب و کارهای بزرگ و معروف جهانی همکاری کنیم. فرض کنید شخصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند و با یک شرکت بین‌المللی وارد همکاری می‌شود. قطعاً سایر کسب و کارهای رقیب هم نمونه کارهای این شخص را می‌بینند و از او می‌خواهند که با آن‌ها هم وارد همکاری شود. همه این اقدامات باعث می‌شود که یک فرد بتواند یک رزومه عالی و درجه یک برای خودش ایجاد کند و کسب و کار خودش را در سطح جهان گسترش دهد.

4. برندسازی بین المللی

با کسب درآمد دلاری می‌توانیم برند خود را هم در ایران و هم در سطح جهان معروف کنیم. وقتی فقط با بیزینس‌های ایرانی کار می‌کنیم و حیطه کسب و کارمان داخل ایران است، قطعاً فقط داخل کشور خودمان شناخته می‌شویم و این عالی است! ولی تکلیف سایر نقاط جهان چه می‌شود؟ چه دلیلی دارد که خودمان را به یک نقطه خاص محدود کنیم؟ اگر در تمام جهان فعالیت داشته باشیم، برندمان در تمام جهان معروف می‌شود و در نتیجه می‌توانیم درآمد خودمان را هم به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

5. برداشت درآمد بدون هیچ مشکل و دغدغه ای

برخی تصور می‌کنند که تحریم جلوی کسب درآمد دلاری را می‌گیرد و ما نمی‌توانیم یک درآمد عالی بر پایه دلار داشته باشیم. این در حالی است که این دغدغه اصلاً معنا و مفهومی ندارد و همه چیز خوشبختانه حل و فصل شده است. با یک پرس و جوی آسان در اینترنت می‌توانید راه و روش نقل و انتقال دلار و باز کردن حساب را یاد بگیرید. درست است که به صورت مستقیم در ایران نمی‌شود درآمد دلاری را دریافت کرد ولی شرکت‌های واسطه‌ای وجود دارد که این کار را برای شما راحت کرده‌اند و شما می‌توانید خیلی راحت درآمد خود را از طرف خارجی دریافت کنید.

6. کسب درآمد دلاری با سرمایه اولیه خیلی کم یا بدون نیاز به سرمایه

برخی از روش‌های کسب درآمد دلاری مثل معامله‌گری در بازار فارکس یا ارزهای دیجیتال نیاز به سرمایه اولیه دارد که میزان این سرمایه اولیه را خودتان تعیین می‌کنید ولی اگر بخواهید در یوتیوب فعالیت کنید یا به عنوان یک کپی‌رایتر فریلنسر در شرکت‌های خارجی مشغول به کار شوید، هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت و بدون نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری اولیه می‌توانید کار خود را آغاز کنید.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد. بعضی از این روش‌ها نیاز به فهم و درک زبان انگلیسی دارد و برخی دیگر هم نیازی به فهم زیان انگلیسی ندارد. در ادامه این بخش به چند مورد از روش‌های کسب درآمد به صورت دلار اشاره شده است. شما بر اساس توانایی و تخصص خود می‌توانید از یک یا چند مورد از این روش‌ها برای رسیدن به درآمد استفاده کنید:

1. تولید محتوا در پلتفرم یوتیوب

برای کسب درآمد از یوتیوب روش‌های مختلفی وجود دارد ولی اگر می‌خواهید از طریق این رسانه اجتماعی پرطرفدار به درآمد دلاری برسید، باید ابتدا کانال یوتیوب خوب را بسازید. وقتی کانال خود را ساختید، باید الزامات یوتیوب برای رسیدن به درآمد را اجرایی کنید. این الزامات عبارت است از:

  • باید 1000 کاربر یوتیوب را مجاب کنید که کانال شما را سابسکرایب کنند.
  • طی 12 ماه باید مجموع زمان پخش ویدیوهای خود را به 4000 ساعت برسانید.

اگر این دو شرط را اجرا کنید، کسب درآمد از یوتیوب آغاز می‌شود و می‌توانید این رسانه بی‌نظیر را به موتور تولید ثروت خودتان تبدیل کنید. برای کسب درآمد از این رسانه نیازی به دانستن زبان انگلیسی ندارید ولی اگر بتوانید محتواهای خودتان را به زبان انگلیسی منتشر کنید، بی‌شک مخاطبان زیادی به سمت کانال شما جذب خواهند شد. همچنین در این روش نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری اولیه‌ای نیست، تنها کاری که باید انجام دهید، ساخت کانال یوتیوب است.

2. معامله کردن در بازار فارکس (تبادلات ارزی)

یکی دیگر از روش‌هایی که شما را به درآمد دلاری می‌رساند، معامله کردن در بازار فارکس است. البته برای معامله کردن و کسب درآمد دلاری در این بازار باید با ترفندها و تکنیک‌های معامله‌گری آشنا باشید وگرنه ممکن است بخش قابل توجهی از سرمایه اولیه خودتان را از دست بدهید. بنابراین این روش کمی تخصصی است؛ چون هم به دانش و تخصص نیاز دارد و هم سرمایه اولیه می‌خواهد. بنابراین اگر می‌خواهید از این روش به درآمد برسید باید زمان بگذارید و دانش کافی را به دست بیاورید. خوشبختانه در ایران سایت‌ها و منابع زیادی برای یادگیری اصول معامله‌گری در بازار فارکس وجود دارد. می‌توانید از این منابع استفاده کنید و درآمدی که شایسته آن هستید را به دست آورید.

3. همکاری با سایت های فریلنسری خارجی

همکاری با بهترین سایت های فریلنسری خارجی یکی دیگر از روش‌های خوبی است که به شما کمک می‌کند که درآمد مطلوب خود را کسب کنید. البته باید سعی کنید در رقابت با سایر رقبا قیمتی مناسب ارائه دهید تا سایت‌ها بپذیرند که با شما همکاری کنند. همچنین لازم است ابتدا کار خود را با قیمت‌های پایین شروع کنید تا بتوانید یک روزمه قوی برای خود درست کنید. بسیاری از کارفرماهای خارجی روی رزومه حساس هستند و هر چه رزومه قوی‌تری داشته باشید، قطعاً درآمد شما هم بیشتر می‌شود.

فریلنسری مهارت‌های مختلفی را شامل می‌شود. بنابراین هر مهارتی که دارید سعی کنید توانایی و دانش خود را در آن بالا ببرید. ممکن است پس از مدتی کار فریلنسری با یک کارفرمای مشخص، تصمیم بگیرد که یک قرارداد با شما بنویسد و از شما به عنوان یکی از اعضای دائم مجموعه خودش استفاده کند.

4. فروش دوره های آموزشی

اگر در یک زمینه تخصصی خاص، دانش و مهارت کافی دارید و می‌دانید که در زمینه آموزش و تدریس هم به اندازه کافی ماهر و توانمند هستید، می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را آماده کنید و در سایت‌های مختلفی که در این زمینه وجود دارد، به فروش برسانید. یکی از سایت‌هایی که برای این کار مناسب است، Udemy نام دارد. توجه داشته باشید که این کار مخصوص دوره‌های آموزشی به زبان انگلیسی نیست و می‌توانید دوره‌های آموزشی به زبان فارسی را هم در این سایت‌ها عرضه کنید. معمولاً فارسی زبان‌هایی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند، خواهان دوره‌های تخصصی شما هستند.

5. فروش کتاب الکترونیکی در سایت آمازون

یکی از بهترین کارهایی که برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران می‌توان انجام داد، فروش اطلاعات و آموزش است. وقتی یک کتاب الکترونیکی می‌نویسید، اولاً فقط یک بار برای آماده کردن آن زحمت می‌کشید و ثانیاً می‌توانید آن را به تعداد زیادی از افراد بفروشید. وب‌سایت آمازون آماده است که کتاب الکترونیکی شما را به مخاطبان خود بفروشد. البته نیاز نیست که به زبان انگلیسی مسلط باشید، می‌توانید کتابی که به زبان فارسی نوشته‌اید را در این سایت عرضه کنید. این کتاب را ایرانیان خارج از کشور خریداری خواهند کرد ولی اگر خواهان رسیدن به درآمد بالا هستید، باید روی تولید کتاب‌های الکترونیکی به زبان انگلیسی هم کار کنید.

6. فعالیت در زمینه طراحی سایت برای کسب کارهای خارجی

یکی دیگر از روش‌های خوبی که برای کسب درآمد دلاری وجود دارد، همکاری با شرکت‌ها و کسب و کارهای خارجی در زمینه طراحی سایت است. اگر بتوانید در زمینه طراحی سایت انگلیسی به تخصص و دانش کافی برسیم و روزمه کاری خوبی برای خودمان جمع آوری کنیم، می‌توانیم مدیران و صاحبان کسب وکارهای خارجی را متقاعد کنیم که پروژه طراحی و به‌روزرسانی سایت خودشان را به ما بدهند و ما از این راه می‌توانیم درآمد خیلی خوبی برای خودمان رقم بزنیم.

7. فعالیت در زمینه طراحی گرافیک

یکی دیگر از روش‌هایی که برای رسیدن به درآمد دلاری وجود دارد، طراحی گرافیک است. گرافیست‌ها هم فرصت‌های بی‌نظیری برای کسب درآمد در قالب دلار و سایر ارزهای بین‌المللی دارند. البته اگر در نقش یک گرافیست می‌خواهید به درآمد عالی برسید باید به صورت مداو و پیوسته دانش خود را به‌روز کنید تا بتوانید گوی سبقت را از رقبای خود بربایید.

طراحی گرافیک هم در طراحی سایت و تولید محتوا برای استی و هم در بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام نقش جدی و مهمی را ایفا می‌کند. بنابراین خیلی جای کار دارید و می‌توانید درآمد بسیار خوبی از این راه کسب کنید.

8. عکاسی و فروش عکس های زیبا و چشم نواز

در حال حاضر عکاسی هم از مشاغلی است که با پشتکار، تلاش، آموزش و خلاقیت می‌توانید در آن به درآمد بسیار خوب و قابل قبولی دست پیدا کنید. عکاس‌هایی که در کار خودشان به اندازه کافی آموزش دیده‌اند و استعداد و خلاقیت لازم را دارند، می‌توانند بهترین عکس‌ها را تهیه کنند و این تصاویر را در سایت‌های مختلفی که در زمینه فروش عکس کار می‌کنند، به فروش برسانند. سایت Shutterstock یکی از سایت‌های معتبری است که می‌توانید عکس‌های خودتان را در آن بفروشید و به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. البته سایت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند و اگر عکس‌های خوبی با دوربین عکاسی خود گرفته باشید می‌توانید در این سایت‌ها به فروش برسانید.

9. بازاریابی وابسته با افیلیت مارکتینگ برای سایت آمازون

متخصصان کارآفرینی و کسب و کار بر این باور هستند که بازاریابی وابسته یا افیلیت مارکتینگ یکی از بهترین و پردرآمدترین مدل‌های کسب و کار اینترنتی است و اگر کسی بتواند روی این حوزه کار کند و پشتکار و تلاش کافی به خرج دهد، این روش می‌تواند واقعاً پول‌ساز و راضی‌کننده باشد.

آمازون یکی از سایت‌هایی است که به شدت مشتاق همکاری در زمینه بازاریابی وابسته با افراد و شرکت‌هاست. این فروشگاه اینترنتی بزرگ در حال حاضر فروش چشمگیری در سراسر جهان دارد و حاضر است در زمینه افیلیت مارکتینگ با افراد مختلف همکاری کند و بخشی از سود فروش خودش را به آن‌ها بدهد. اگر شما هم بخواهید، می‌توانید با آمازون همکاری کنید و برای فروش محصولات و خدمات به آن‌ها کمک کنید. آن‌ها هم در قالب دلار به شما پورسانت می‌دهند.

10. فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال

یکی از روش‌های خوبی که در کسب درآمد دلاری به ما کمک می‌کند، فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال در حاضر حاضر یکی از پدیده‌های شگفت انگیزی است که جهان را فراگرفته و هر روز شاهد گسترش آن در نقاط مختلف جهان هستیم. در صورتی که شما هم می‌خواهیم یک درآمد عالی و منحصر به فرد دلاری برای خودتان دست و پا کنید، پیشنهاد می‌شود که به ارزهای دیجیتال روی بیاورید. برخی افراد در زیر معامله‌گری ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند که تقریباً یک شغل پاره‌وقت یا تمام‌وقت است ولی برخی دیگر ترجیح می‌دهند که روی این ارزها سرمایه‌گذاری کنند؛ یعنی مقداری ارز دیجیتال می‌خرند، آن را کنار می‌گذارند و منتظر می‌مانند تا به اندازه کافی رشد کند. سپس می‌توانند ارز خود را بفروشند و به دلار تبدیل کنند.

البته یک روش دیگر هم برای کسب درآمد دلاری از طریق ارزهای دیجیتال وجود دارد و آن ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال است. البته این روش هم به سرمایه اولیه نیاز دارد؛ چون باید یک یا چند ماینر خریداری کنید و هر ماه مبلغ قابل توجهی را برای قبض برق خود بپردازید.

11. کسب درآمد در قالب دلار و با تماشای فیلم های تبلیغاتی

شاید باورتان نشود ولی با تماشای فیلم‌های تبلیغاتی هم می‌توانید بر اساس دلار درآمد کسب کنید. یک سری سایت‌ها هستند که در آن‌ها می‌توانید فیلم‌های تبلیغاتی تماشا کنید و در ازای وقتی که می‌گذارید، درآمد دلاری کسب کنید. یکی از این سایت‌های Swagbucks است. مزیت این روش این است که نیاز به هیچ تخصصی ندارد و نیازی نیست که به زبان انگلیسی مسلط باشید. اگر وقت اضافی دارید، می‌توانید از این روش مقداری درآمد اضافه برای خودتان داشته باشید.

12. کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک ها با سایت SHORTE.ST

ابزارها و سایت های کوتاه کننده لینک به شما کمک می‌کنند که لینک‌های طولانی سایت خود را کوتاه کنید، ظاهری متناسب و زیبا به آن‌ها ببخشید و این لینک‌ها را در رسانه‌های اجتماعی و سایر فضاها قرار دهید. در حال حاضر ابزارهای مختلفی برای کوتاه کردن لینک وجود دارد ولی هیچ‌کدام به شما کمک نمی‌کند که به درآمد برسید. تنها سایت کوتاه‌کننده لینک که امکان کسب درآمد دارد، SHORTE.ST است. سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که این سایت بر چه مبنایی به کاربران خود درآمد می‌دهد؟ وقتی لینک مورد نظر خود را با این سایت کوتاه کنید، هر کاربری که روی آن لینک کوتاه‌شده کلیک کند، ابتدا باید یک تبلیغ 5 ثانیه‌ای را مشاهده کند و پس از آن وارد لینک مورد نظر شود. به ازای هر 1000 کلیکی که روی آن لینک می‌شود، سایت مورد نظر درآمدی را به شما اختصاص می‌دهد. این سایت درآمد دلاری کاربران خود را از طریق وب‌مانی پرداخت می‌کند.

13. راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش کتاب و محصولات قالب دانلود

راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم یکی دیگر از روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید به درآمد دلاری قابل توجهی دست پیدا کنید. در این فروشگاه قرار نیست محصولی بفروشید که نیاز به ارسال پشتی داشته باشد. کافی است این محصولات قابل دانلود باشد. مثلاً می‌توانید مقاله، کتاب، فایل‌های آموزشی و غیره بفروشید. یکی از دغدغه‌های افرادی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند این است که چگونه ارز حاصل از فروش محصولات را دریافت کنیم. می‌توانید از درگاه‌های پرداخت ارز دیجیتال کمک بگیرید. البته افراد زیادی هنوز با ارز دیجیتال آشنایی ندارند. از این رو می‌توانید به آن‌ها آموزش دهید که ارز دیجیتال بخرند و برای شما ارسال کنند و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

14. پاسخگویی به سوالات دیگران در مورد یک موضوع خاص

یکی از روش‌های کسب درآمد دلاری، پاسخگویی به سوالات افراد مختلف است. سایت‌های مثل JustAnswer و AskWonder به کسانی که به پرسش‌های دیگران پاسخ دهند، درآمد دلاری اختصاص می‌دهند. اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می‌توانید در حوزه تخصصی خود به سوالات افراد پاسخ دهید. البته باید مدارک تخصصی خود را به سایت مورد نظر ارائه دهید تا فرایند کسب درآمد برای شما آغاز شود.

15. کسب درآمد به صورت بیت کوین با بازی

آخرین روشی که می‌خواهیم در این مقاله معرفی کنیم، بازی کردن و دریافت بیت کوین به عنوان جایزه یا پاداش است. بازی‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Bitcoin Bandit، Bitdrip و Bitcoin Aliens اشاره کرد. برای دریافت بیت‌کوین‌ها کافی است آدرس کیف پول دیجیتال خود را به این سایت‌ها بدهید تا پاداش دلاری شما به کسف پول شما واریز شود.

اولین گام را برای رسیدن به درآمد دلاری بردارید

بسیاری از افراد، تصور می‌کنند که رسیدن به درآمد دلاری خیلی دشوار و پیچیده است و آن را برای خودشان بعید و دست‌نیافتنی می‌دانند؛ این در حالی است که رسیدن به درآمدهای عالی دلاری واقعاً پیچیده و عجیب و غریب نیست. تنها کافی است علایق و استعدادهای خود را کشف کنید و ببینید که به چه زمینه‌ای علاقه دارید. سپس در زمینه علاقه خود به دانش و تخصص کافی برسید و گام بعدی را برای کسب درآمد دلاری بردارید. مجموعه همیار آکادمی برای کسانی که به درآمد دلاری فکر می‌کنند، یک دوره کامل و جامعی به نام 0 تا 100 کسب درآمد از یوتیوب را آماده کرده و تلاش کرده که در این دوره تمام مفاهیم مورد نیاز برای رسیدن به درآمد از طریق این رسانه را مطرح کند. شاید همین دوره، اولین گام شما برای رسیدن به درآمدی باشد که همیشه رویای آن را در سر می‌پروراندید. آیا تاکنون توانسته‌اید به درآمد دلاری برسید؟ چه ایده یا مهارتی برای رسیدن به درآمد بر اساس دلار دارید؟ اولین گامی که باید برای رسیدن به این هدف بردارید، چیست؟ لطفاً نظرها و پیشنهادهای خود را با ما و همراهان همیار آکادمی در زیر همین پست به اشتراک بگذارید.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!